Lodě

Vyberte si jednu z našich moderních a komfortních lodí a vydejte se za krásami pražských památek po vodní hladině.

Naše lodě jsou vhodné pro pořádání různých akcí, jako jsou firemní akce, párty, obchodní prezentace a jednání, rodinné oslavy nebo třeba svatby.

Možnosti plaveb jsou různé. Můžete si zvolit polední plavbu s obědem nebo večerní plavbu s romantickou večeří. Věříme, že Vás zaujme i dvouhodinová plavba s kávou a dezertem.

Pokud byste si i přesto nemohli vybrat, je tu pro Vás plavba po Vltavě na přání. V ní Vám ušijeme plavbu takříkajíc na míru podle Vašich přání a tužeb. Zvolit si můžete délku plavby i její program. O vše ostatní se během plavby postará náš profesionální tým.

Loď Natal

LOĎ NATAL

Loď Natal je větší a také starší z našich dvou plavidel. Také ona prošla kompletní přestavbou a má moderní vybavení i technické zázemí.

Více informací
Loď Porto

LOĎ PORTO

Loď Porto je mladší z našich dvou plavidel a má o něco málo menší kapacitu než loď Natal. Prošla nákladnou rekonstrukcí a modernizací, díky níž poskytuje komfort.

Více informací
Virtuální prohlídka lodí

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY LODÍ

Naše lodě Natal a Porto si můžete prohlédnout ještě dřív, než na nich vyplujete. Podívejte se na virtuální prohlídku a fotografie jejich interiéru i exteriéru.

Více informací

Kde nás najdete?

Najdete nás na dosah historického centra v přístavišti u Čechova mostu.

Kotviště lodí se nachází u Čechova mostu, Porto a Natal naleznete vedle botelu Florentina. Pojedete-li městskou hromadnou dopravou, přímo u Čechova mostu je stanice tramvaje č. 17 "Staroměstská".

Nejbližší stanice metra je také "Staroměstská", odtud můžete buď jednu stanici tramvají nebo pěšky po proudu řeky Vltavy, je to příjemná procházka asi na 5 minut.

Zobrazit místo Porto & Natal na větší mapě.

Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám!

Vyplňte prosím své křestní jméno.

Vyplňte prosím své příjmení.

Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu.

Vyplňte prosím své telefonní číslo.

Vyplňte prosím text Vaší zprávy.